מדריך לניקוי ותחזוקה דגמי Ziggy

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

הגיע הזמן לנקות את הגריל , אין לכם מה לדאוג יש לכם את הגריל שהכי קל לנקות. 

לפני תחילת עבודת הניקוי של הגריל יש לוודא ניתוק של הגריל ממקור גז ולוודא שמקור הגז סגור ווסתי ההפעלה בגריל סגורים

מה אנחנו צריכים לנקות את הגריל: 

1.מברשת סיבי נירוסטה לניקוי הרשת 

2.מרית פלסטיק/סיליקון לניקוי תיבת הגריל 

3.ספרי ניקוי (לגריל מבחוץ ולחלקי העגלה) ומטלית מיקרופייבר 

אנחנו ממליצים לנקות את הגריל לפני השימוש הבא ולא בגמר השימוש מהסיבה ששומן שנותר על רשת הגריל שומר עליה ומספק שכבת הגנה. 

ניקוי הרשת:

ע"י מברשת סיבי נירוסטה נסיר שאריות לכלוך מהרשת. ניתן לבצע ניקוי עמוק יותר ע"י שטיפה במדיח , או לחלופין לנקות גם ע"י השרייה במים עם סבון והסרת שאריות לכלוך בעזרת סקוט'צ . חובה לאחר שטיפה במים לשמן את הרשת בצורה מלאה על מנת ליצר שכבת הגנה.

ניקוי גוף הגריל מבפנים:

מומלץ בשלב זה לעשות שימוש בכפפות. לאחר הסרת הרשתות נחשוף את אגן הגריל עם המבערים , את המבערים נשלוף מגוף הגריל ע"י משיכה של המבער מנקודות החיבור/ניתוק מהיר. לאחר מכן יהיה לנו הרבה יותר נח ופשוט לנקות. בעזרת מרית פלסטיק/סיליקון נגרוף את כל עודפי הלכלוך והשומנים לתחתית הגריל שם נמצא מגש איסוף השומן והלכלוך הנשלף .אין צורך להביא את תיבת הגריל למצב מבריק כמו חדש ואין צורך לעשות שימוש בתכשירי ניקוי שונים שלעיתים ישאירו טעם לוואי בחימום הבא של הגריל. את תיבת איסוף השומנים בגמר הניקוי נשלוף ונחליף את המגשית החד פעמית. במידה ואין לכם מגשית נוספת ניתן לרפד בנייר כסף ב 3 שכבות כדי לייצר דופן מספיק עבה שתהיה נוחה לפינוי בניקוי הבא . את המבערים עצמם נוכל לנקות באמצעות קיסם שיניים במידה וישנה סתימה באחד מנחירי המבער וניעור קל להוצאת הלכלוך . בגמר הניקוי נחזיר את המבערים למקומם ע"י הכנסת צינור המבער לדיזה (נקודת הזנת המבער בגז בגוף הגריל) וקיבוע של המבער לגוף הגריל ע"י לחיצה לנקודות העגינה בגריל. 

יש לוודא כי לאחר חיבור המבערים הם אכן הורכבו במקומם בצורה נכונה כאשר הדיזה (נקודת הזנת הגז למבער)  בצורה ישרה ללא שיפוע . בגמר הניקוי יש לעשות הפעלת ניסיון לראות שהמבער נדלק באופן תקין וחלק , בכל מקרה של תקלה/ריח גז יש לסגור ולנתק מייד חיבור גז ולטפל ע"י טכנאי גז בלבד. 

ניקוי הגריל מבחוץ: 

אנו ממליצים על שימוש בספרי הניקוי של חברת 3M למשטחי נירוסטה , גילנו שהספרי הזה מספק תוצאות מעולות גם על משטחי אלומיניום ופלסטיק. מדובר בספרי מקציף שנוכל לרסס את הגריל מבחוץ (אין צורך להציף אלא התזת שלג עם שכבה דקה על המשטח תספיק) . לאחר כ 5 המתנה כאשר הספרי נשאר על הגריל נעבור עם מטלית מיקרופייבר יבשה ונקייה לניגוב של חומר הניקוי מהגריל. ספרי הניקוי יטפל בכתמי שומן ויחדש את המשטח עם שכבת ברק ומראה חדש ונקי. הספרי משאיר גם שכבת שמן ששומרת על הגריל לאורך זמן. 

זהו הגריל שלכם נקי , אתם מוכנים לעל האש הבא .. 

 

לעוד מתכונים והדרכות:

מדריך לניקוי ותחזוקה דגמי Turbo

הגיע הזמן לנקות את הגריל , אין לכם מה לדאוג יש לכם את הגריל שהכי קל לנקות.  לפני תחילת עבודת הניקוי של

מדריך – לגריל חורף

רוח? גשם? קור? אין שום סיבה שהחורף יעצור אותך מלמנגל. גריל הגז שלך בהחלט יכול לעבוד באותה יעילות ועוצמה שבה הוא עובד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טופס פתיחת קריאת שירות

אנא מלאו את כל השדות בטופס

דילוג לתוכן