מדריך לניקוי ותחזוקה דגמי Turbo

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

הגיע הזמן לנקות את הגריל , אין לכם מה לדאוג יש לכם את הגריל שהכי קל לנקות. 

לפני תחילת עבודת הניקוי של הגריל יש לוודא ניתוק של הגריל ממקור גז ולוודא שמקור הגז סגור ווסתי ההפעלה בגריל סגורים

מה אנחנו צריכים לנקות את הגריל: 

1.מברשת סיבי נירוסטה לניקוי הרשת 

2.מרית פלסטיק/סיליקון לניקוי תיבת הגריל 

3.ספרי ניקוי (לגריל מבחוץ ולחלקי העגלה) ומטלית מיקרופייבר 

אנחנו ממליצים לנקות את הגריל לפני השימוש הבא ולא בגמר השימוש מהסיבה ששומן שנותר על רשת הגריל שומר עליה ומספק שכבת הגנה. 

ניקוי הרשת:

ע"י מברשת סיבי נירוסטה נסיר שאריות לכלוך מהרשת. ניתן לבצע ניקוי עמוק יותר ע"י שטיפה במדיח , או לחלופין לנקות גם ע"י השרייה במים עם סבון והסרת שאריות לכלוך בעזרת סקוט'צ . חובה לאחר שטיפה במים לשמן את הרשת בצורה מלאה על מנת ליצר שכבת הגנה.

ניקוי גוף הגריל מבפנים:

מומלץ בשלב זה לעשות שימוש בכפפות. לאחר הסרת הרשתות נחשוף את אגן הגריל עם המבערים , את המבערים נשלוף מגוף הגריל ע"י לחיצה על לחצן שחרור שנמצא בחלק האחורי של המבער. במידה ומדובר במבער אינפרא נשלוף את מגן הלהבה מזכוכית קוורץ ונשטוף אותו במדיח או ע"י השרייה במים עם סבון ולאחר מכן נסיר עודפי לכלוך בעזרת סקוט'צ ונייבש. את מסגרת הברזל של מבער האינפרא והרגליים שעליהן יושב מגן הלהבה מזכוכית קוורץ נדאג לשמן ולנקות מעודפי לכלוך שמצטבר. במידה ומדובר במבערי יציקת ברזל נשמן שכבה דקה בעזרת כל סוג של שמן בייתי זמין . 

לאחר מכן בעזרת מרית פלסטיק/סיליקון נגרוף את כל עודפי הלכלוך והשומנים לתחתית הגריל שם נמצא מגש איסוף השומן הנשלף .אין צורך להביא את תיבת הגריל למצב מבריק כמו חדש וחל איסור על שימוש  במים או בתכשירי ניקוי ומסירי שומנים על כל סוגיהם בניקוי פנים הגריל. את מגש איסוף השומן ניתן לרפד בנייר כסף ב 3 שכבות כדי לייצר דופן מספיק עבה שתהיה נוחה לפינוי בניקוי הבא . נשלוף את רשת החימום העליונה וננקה אותה במים וסבון ונייבש. נבדוק ונחזק את ברגיי רשת החימום העליונה.  בגמר הניקוי נחזיר את המבערים למקומם ע"י הכנסת צינור המבער לדיזה (נקודת הזנת המבער בגז בגוף הגריל) וקיבוע של המבער לגוף הגריל ע"י לחיצה לנקודות העגינה בגריל ונניח את מגנה הלהבה מזכוכית קוורץ על מבערי האינפרא רד. 

יש לוודא כי לאחר חיבור המבערים הם אכן הורכבו במקומם בצורה נכונה כאשר הדיזה (נקודת הזנת הגז למבער)  בצורה ישרה ללא שיפוע . בגמר הניקוי יש לעשות הפעלת ניסיון לראות שהמבער נדלק באופן תקין וחלק , בכל מקרה של תקלה/ריח גז יש לסגור ולנתק מייד חיבור גז ולטפל ע"י טכנאי גז בלבד. 

ניקוי הגריל מבחוץ: 

אנו ממליצים על שימוש בספרי הניקוי של חברת 3M למשטחי נירוסטה , גילנו שהספרי הזה מספק תוצאות מעולות. מדובר בספרי מקציף ובעזרתו נרסס שכבת ספרי על הגריל מבחוץ (אין צורך להציף אלא התזת שלג עם שכבה דקה על המשטח תספיק) . לאחר כ 5 המתנה כאשר הספרי נשאר על הגריל נעבור עם מטלית מיקרופייבר יבשה ונקייה לניגוב של חומר הניקוי מהגריל. ספרי הניקוי יטפל בכתמי שומן ויחדש את המשטח עם שכבת ברק ומראה חדש ונקי. הספרי משאיר גם שכבת שמן ששומרת על הגריל לאורך זמן. 

זהו הגריל שלכם נקי , אתם מוכנים לעל האש הבא .. 

 


לעוד מתכונים והדרכות:

מדריך – לגריל חורף

רוח? גשם? קור? אין שום סיבה שהחורף יעצור אותך מלמנגל. גריל הגז שלך בהחלט יכול לעבוד באותה יעילות ועוצמה שבה הוא עובד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טופס פתיחת קריאת שירות

אנא מלאו את כל השדות בטופס

דילוג לתוכן